Biz Kimiz

Kurumumuz Polen Menkul Değerler A.Ş. 1990 yılında kurulmuş olup Merkezi İstanbul Taksim’de olmak üzere Trabzon irtibat bürosu ve uzman personeli ile hizmetine 25 yıldır devam etmektedir.

Deneyimli personel yapısı ve bilgi teknolojilerine verdiği önem ile Polen Menkul Değerler A.Ş. şeffaflık, uzun dönem stratejisi, kurum ve bireylere yönelik ilkeli çalışması sayesinde istikrarlı, dürüst ve güvene dayalı stratejisi ile yatırımcılarına hizmetlerini bir aile sıcaklığı içerisinde sunmaktadır.

Polen Menkul Değerler A.Ş., müşterilerinin finansal getiri ve hizmet kalitesi beklentilerini karşılamayı ve sermaye piyasalarının seçkin, güvenilir kuruluşları arasında kalıcı olmayı amaçlar. Bu amaçla sermaye piyasaları faaliyetlerini müşteri, çalışan ve düzenleyici kurumlar ortak paydasını gözeterek etkin ve şeffaf şekilde sunar.

Polen Menkul Değerler A.Ş. misyonu yürürlükteki kanunlara, yasal düzenlemelere ve şirket prensiplerine, kararlarına uymak, Sermaye Piyasası etik değerlerini temel öğreti kabul etmek, organizasyonunu sürekli dinamik tutarak müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek, çağın teknolojisinden en iyi şekilde faydalanmak, müşteri ihtiyaçlarını sürekli sorgulayarak yeni ihtiyaçlara yönelik hizmet ve ürünler geliştirmektir.

Polen bu doğrultuda kısmi yetkili aracı kurum lisansını almak üzere SPK’na başvurmuş olup; Bireysel Portföy Yöneticiliği, Yatırım Danışmanlığı, Halka Arza Aracılık (En iyi Gayret Aracılığı) İşlemleri alanlarında da faaliyette bulunmayı hedeflemiştir.

Parite